GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 3718516
nr 371 8516
BOWL
Lenght: ()
Kina, Kompaniporslin, blå/vitt, 1700-tal., höjd: 9, 5 dia 20, (kantnagg)
5000
SEK 3500
Monday August 15 2005
at 16:00:00
Blå Eld
Koka Blå